pilt

pilt

siltide lisamine

Contact Us
Feel free to contact us if you have any questions

ILMAPROGNOOS: nädalavahetuse ilm tuleb heitlik ja jahedapoolne

sünnikoht: Türi

Alampealkiri

Riigi ilmateenistuse andmetel on kõige soojem päev reede, laupäeval-pühapäeval lubatakse vaid kuni 12 soojakraadi. Lisaks kimbutavad eestit nädalavahetusel vihmahood. 

Getting Started

It's easy to get started creating your website. Knowing some of the basics will help.

What is a Content Management System?

A content management system is software that allows you to create and manage webpages easily by separating the creation of your content from the mechanics required to present it on the web.

In this site, the content is stored in a database. The look and feel are created by a template. Joomla! brings together the template and your content to create web pages.

Logging in

To login to your site use the user name and password that were created as part of the installation process. Once logged-in you will be able to create and edit articles and modify some settings.

Miks hoidis ministeerium eile põlenud servereid enda majas, mitte riigipilves?

Miks hoidis ministeerium eile põlenud servereid enda majas, mitte riigipilves?

Eile puhkes tulekahju keskkonnaministeeriumi serveriruumis, mis lõi rivist välja paljud Eesti e-teenused. Kuigi Eestis on selliste juhtumite vältimiseks ehitatud riigipilv, ei taha ministeerium sinna kolida, kuna peab seda liia kalliks.

Keskkonnaministeeriumi asekantsler IT-alal Margit Martinson ütles portaalile geenius.ee, et praegu on väga ratsionaalsed põhjused, 

miks serverid asusid keskkonnaministeeriumi majas, mis põlema läks. Ta põhjendas riigipilve mitte kolimist sellega, et oma serveriruumidesse on tehtud suured investeeringud, andmete üleviimine on keeruline ja riigipilv on kallis. 

Alamkategooriaid

Contact Us
Feel free to contact us if you have any questions